ביגוד והנעלה

סידור ארון בגדים בשיטה היפנית - סקירה כללית

סידור ארון בגדים בשיטה יפנית Min

שתפו למשפחה וחברים
שגם הם יוכלו להנות מקריאת הכתבה

סידור ארון בגדים בשיטה היפנית שונה מהסגנון המערבי. הסגנון היפני כרוך בהרבה קיפול ותחבה. העם היפני טוב מאוד בארגון החפצים שלהם. יש להם עין חדה כיצד להפוך את חייהם לקלים ויעילים יותר על ידי סידור חפציהם בצורה מסודרת, שניתן לראות באופן שבו הם מסדרים את ארונות הבגדים שלהם.

כמו כן, העם היפני משתמש לעתים קרובות בטכניקות קיפול כמו תחבולות כדי לשמור על דברים מסודרים, במיוחד כאשר הם עוברים דירה או מאחסנים חפצים לשימוש מאוחר יותר.

בנוסף, סידור ארון בגדים בשיטה היפנית אינו מבוסס על צבע או מידה אלא על איך הבגדים מרגישים יחד ואיזה סוג מצב רוח אתם רוצים ליצור. ישנם שלושה סגנונות עיקריים: אנכי, אופקי ופינתי.

הדבר הראשון שצריך לעשות הוא לתלות את כל הבגדים על קולבים ואז להניח אותם במגירות. לאחר מכן, הם ממוינים לקטגוריות כמו הלבשה רשמית, בגדי יומיום, בגדי ספורט וכו'. השלב האחרון הוא לתלות שוב את הבגדים על הקולבים ולאחסן אותם במגירות המיועדות להם.

החשיבות של סידור ארון בגדים בשיטה היפנית

יפן היא מדינה שבה אנשים מודאגים יותר מאיך שהם מתלבשים. הם מתייחסים ברצינות לחשיבות ההתלבשות וזה משתקף באופן שבו הם מסדרים את ארונות הבגדים שלהם.

ניתן לומר כי ליפנים יש העדפות מסוימות כשזה מגיע לסידור ארונות הבגדים שלהם. לדוגמה, הם מעדיפים לשים את הנעליים שלהם בקדמת הארון, חולצות ומכנסיים על קולבים, וז'קטים על ווים. הם גם שמים דברים כמו גרביים במגירה או בקופסת נעליים כדי להבטיח שהם לא יתערבבו עם פריטים אחרים.

כמה טיפים מומלצים לסידור ארון בגדים בדרך היפנית הם -

  • שימו את הנעליים בקדמת הארון.
  • שימו את החולצות והמכנסיים שלכם על קולבים.
  • תליית ז'קטים על ווים.
  • שמרו על גרביים נפרדות משאר הבגדים.

תפריט נגישות אתר