עריכת דין

המדריך האולטימטיבי לבחירת עיצוב כרטיס ביקור עורך דין

כרטיס ביקור עורך דין Min

שתפו למשפחה וחברים
שגם הם יוכלו להנות מקריאת הכתבה

כרטיס ביקור עורך דין הוא כלי מרכזי לבניית קשרים מקצועיים ולביסוס אמינות. זה הרושם הראשוני שיש ללקוח פוטנציאלי ממכם ומהמשרד שלכם. כמו כן, כרטיס ביקור מעוצב ישקף את המקצועיות שלכם, את המותג של משרד עורכי הדין שלכם ואת הסגנון האישי שלכם. ומהצד השני, כרטיס ביקור מעוצב בצורה גרועה עלול להזיק להצלחת עריכת הדין שלכם.

השלב הראשון בתהליך עיצוב כרטיס ביקור עורך דין הוא לגלות איזה סוג עיצוב הוא הרצוי. בנוסף לכך, על האדם לוודא גם שהעיצוב מתאים למקצוע עריכת הדין ושהוא לא יהיה פוגע או לא מתאים לכל מקצוע אחר.

חשוב לזכור כי אתם לא רק בוחרים עיצוב כרטיס ביקור עורך דין, אתם גם בוחרים את המעצב שייצור את הלוגו ועיצובים נוספים עבור משרד עורכי הדין שלכם.

עיצוב לוגו מקצועי למשרד עורכי דין יכלול בדרך כלל תמונה של שני אנשים מחזיקים ידיים על כדור הארץ עם שתי מילים - "עורכי דין" ו"משרד".

החוקיות של כרטיס ביקור עורך דין

אם לעורך דין יש כרטיס ביקור, עליו להקפיד שיהיה עליו כרטיס משפטי. כרטיס עריכת דין זהה לכל כרטיס ביקור אחר אך עם עיצוב של תואר במשפטים.

העיצוב המשפטי מחייב ששמו, כתובתו ומספר הטלפון של עורך הדין יהיו באותיות גדולות והמילים "עורך דין" חייבות להיות מודגשות. קיצור המדינה חייב להיות גם בטקסט מודגש. כמו כן נדרש תאריך סיום לימודי המשפטים.

החוקיות של כרטיס ביקור עורך דין חייבת לכלול את הרכיבים הבאים:

  • שם עורך הדין, כתובתו ומספר הטלפון.
  • מספר הלשכה של עורך הדין.
  • התואר המקצועי של עורך הדין (למשל, "עורך דין", "דוקטור למשפטים").
  • המדינה שבה עורך הדין רשאי לעסוק במקצועו.
  • כתב ויתור הקובע כי אין מדובר בפרסומת לשירותים משפטיים ולא בשידול לעסקים.

תפריט נגישות אתר