אסתטיקה רפואית

הזרקת שומן לחזה - הטרנד האחרון לשיפור החזה

הזרקת שומן לחזה Min

שתפו למשפחה וחברים
שגם הם יוכלו להנות מקריאת הכתבה

על מנת לשפר את הגזרה שלהן, נשים רבות רוצות להגדיל את נפח החזה שלהן. אבל עם הצורה הטבעית של השדיים, זה לא קל כמו שהן חושבות. הזרקת שומן לחזה היא הליך קוסמטי הכולל הזרקת שומן לשדיים. הסוג הנפוץ ביותר של הגדלת חזה הוא שימוש בשתל חזה להוספת נפח וצורה.

הגדלת חזה ושיפור חזה הם שני הליכים שונים הכוללים הגדלה או שיפור של חזה באחת מהטכניקות שהוזכרו לעיל - הזרקת שומן לחזה, שאיבת שומן והשתלות.

ההליך קיים כבר עשרות שנים ונמצא בשימוש על ידי ידועניות כמו ג'ניפר לופז, קים קרדשיאן וביונסה נואלס. זה יכול לשמש גם כדי לתקן אסימטריה או אפילו לשחזר את הצורה הטבעית של שדיים שעברו ירידה במשקל או בגלל הריון.

ההליך שפעם היה זמין רק למעטים נבחרים הפך פופולרי יותר עם השנים. הסיבה לכך היא כי זה יכול לתת לנשים חזה גדול יותר, מתוח ומלא יותר.

איך עובד תהליך הזרקת שומן לחזה

תהליך הזרקת שומן לחזה הוא טכניקה חדשה שהוצגה בתעשייה הרפואית. זהו תהליך חדש יחסית ולא הרבה רופאים מכירים אותו. השומן להזרקה נקצר בדרך כלל מגופו של המטופל עצמו או מאיברי גוף אחרים כמו ירכיים, ישבן, בטן או זרועות. כמו כן, תהליך הזרקת שומן לחזה כדי להגדיל את גודלם של השדיים קיים כבר עשרות שנים, אך רק לאחרונה הוא הפך פופולרי.

תהליך הזרקת השומן מתחיל בלקיחת שתי ביופסיות קטנות מהשדיים. ביופסיה אחת תשמש לקביעת כמה רקמה את צריכה, בעוד השנייה תשמש במהלך ההליך בפועל. לאחר איסוף הרקמה שלך, היא מועברת למיכל סטרילי ונשלחת למעבדה שם היא תיבדק במיקרוסקופ לפני הזרקה לשדיים שלך.

לאחר שהרופאים לקחו ביופסיה של המטופלת, הם יחלצו ויקפיאו את תאי השומן לצורה נוזלית, ואז הם יזריקו אותו בחזרה לתוך השד. זה יכול להיעשות כחלופה להליכי הגדלת חזה מסורתיים, שיכולים להיות יקרים יותר וגוזלים זמן רב יותר.

תפריט נגישות אתר