אסתטיקה רפואית

הזרקת בוטוקס במצח - למה לצפות, בטיחות ויתרונות

הזרקת בוטוקס במצח Min

שתפו למשפחה וחברים
שגם הם יוכלו להנות מקריאת הכתבה

בוטוקס היא זריקה קוסמטית המשפיעה על שרירי הפנים. היא משמשת להפחתת קמטים, מניעת הזעת יתר ויצירת מראה צעיר יותר. בוטוקס ידוע גם בשם נוירוטוקסין מכיוון שהוא משפיע על עצב הפנים, מה שעלול לגרום לשיתוק זמני של שרירי הפנים. זה יכול לגרום לצניחת עפעפיים ואובדן גבות.

הזרקת בוטוקס במצח היא הליך קוסמטי שיכול לסייע בהפחתת קמטים ורגלי עורב סביב העיניים. בוטוקס הוא נוירומודולטור קצר טווח המשתק את השרירים באופן זמני. זהו אחד ההליכים הקוסמטיים הפופולריים ביותר שניתן לעשות כדי להפחית קמטים וסימני הזדקנות אחרים. חשוב לציין שהליך זה אינו מציע תוצאות קבועות. זה משפר את המראה רק לכמה חודשים ואז הפנים שלכם יחזרו למצב המקורי.

כמו כן, הזרקות בוטוקס בטוחות ויעילות כאשר ניתנות על ידי רופא מוסמך. ההליך נמשך כ-30 דקות להשלמתו, והמטופלים יכולים לחזור לפעילות רגילה זמן קצר לאחר הטיפול.

איך עובדת הזרקת בוטוקס במצח

הזרקת בוטוקס במצח היא טיפול קוסמטי שניתן להשתמש בו להפחתת קמטים והחלקת קווים. הבוטוקס מוזרק למצח על ידי רופא באמצעות מחט.

מינון הבוטוקס במצח נקבע לפי כמה יחידות של בוטולינום טוקסין משמשות. המינון הממוצע הוא בסביבות 100 יחידות, אך הוא תלוי בצרכיו של כל מטופל. זריקות בוטוקס ניתנות בדרך כלל במינון של כ-0.3-0.5 מ"ל לכל צד, כאשר כל צד מטופל פעמיים בשבוע במשך שלושה שבועות ולאחר מכן פעם בשבועיים לאחר מכן למשך עד 12 חודשים.

זמן ההזרקה של בוטוקס במצח משתנה בהתאם לכמה רעלן יש צורך להזריק לכל אזור בראש. יש רופאים שממליצים להזריק כל חצי שנה, בעוד שאחרים ממליצים להזריק כל שלושה חודשים. כמו כן, זמן ההזרקה משתנה בהתאם לכמות השריר שצריך לטפל. זה יכול לקחת בין 2-10 דקות ויכול לדרוש יותר מפגישת טיפול אחת.

תפריט נגישות אתר