ילדים

איך גומלים ילד מקקי - טיפים להורים

איך גומלים ילד מקקי Min

שתפו למשפחה וחברים
שגם הם יוכלו להנות מקריאת הכתבה

אחת השאלות הנפוצות ביותר שיש להורים היא איך גומלים ילד מקקי. ישנן דרכים רבות לעשות זאת, אך להלן כמה מהיעילות והקלות ביותר ליישום.

תהליך גמילה – גמילה של ילד מקקי יכולה להתבצע בדרכים שונות. זה מתחיל בכך שההורה מוציא את התינוק מהחיתולים ולאט לאט מרגיל אותו לאימון בסיר. זה יגרום לתינוק להרגיש יותר בטוח ונוח עם הרעיון ללכת לשירותים בעצמו. אתם יכולים גם לעזור להם על ידי עידודם להשתמש בסיר שלהם בזמן משחק או כשהם לבד בבית.

דרך נוספת היא שימוש בטכניקת ניהול זמן ללא חיתולים הכוללת שאלת ילדכם לגבי יציאותיו, כך שתדעו מתי הוא צריך החלפת חיתול או אם הוא צריך לשירותים בכלל. דרך נוספת היא לתת לילדכם תזכורת מדי שעה בשעון שלו כדי שלא יתחיל לעשות משהו לפני שיבין שהוא צריך לעשות קקי.

איך גומלים ילד מקקי - סוגי התגמולים השונים

ישנם סוגים שונים של תגמולים שבהם תוכלו להשתמש כדי לעודד את ילדכם לעשות קקי בזמן הנכון ובמקום הנכון:

  • טבלת מדבקות - זוהי דרך מצוינת לתגמל את ילדכם על השגת אבני דרך מסוימות. לדוגמה, אתם יכולים לתת להם מדבקה בכל פעם שהם עושים קקי בשירותים, 10 מדבקות לקקי הראשון שלהם בשירותים, 20 מדבקות אם הם עושים קקי על נייר הטואלט וכו'. אתם יכולים גם להשתמש בזה כתמריץ על ידי שתתנו להם יותר מדבקות כשהם משיגים אבני דרך מסוימות כמו ללכת יומיים בלי לעשות קקי מחוץ לשירותים או ללכת 3 ימים בלי קקי בחיתול שלהם.
  • צעצועים - אתם יכולים לקנות צעצוע מיוחד שזמין רק כשהם עושים קקי בשירותים או להשתמש בו כחלק משגרת היומיום שלהם כמו צחצוח שיניים או לבישת בגדים.

תפריט נגישות אתר